icon

Puffin Web Browser Free

8.3.1.41624 için
Android

4.3

31

Android cihazlar için hızlı bir tarayıcı

5.2M

Bu uygulamayı oyla

+3

Puffin Web Browser diğer Android uygulamalarıyla kıyaslandığında en güçlü özelliği hızı ve mükemmel bir şekilde bunu destekliyor olmasıdır, ki bu uygulamanın içinde gelir. Evet doğru duydunuz: bu tarayıcıyla, sayfaları (ya da oyunları) çok hızlı çalıştırabilirsiniz.

Bu demek oluyor ki herhangi bir videoyu ya da hızlı oyunu problem yaşamadan kendi tarayıcınızda izleyebilir ya da oynayabilirsiniz. Tek eksik yönü söz konusu websitesine bağlı olarak cihazın biraz yavaş olmasıdır. Fakat elbette, bu hiç bir şey olmamasından iyidir.

Bu küçük eksikliğin yanı sıra, Puffin Web Browser Free iyi bir sekme sistemi ve otomatik olarak pop-upları engellemesiyle hızlı bir tarayıcıdır. Ayrıca bir klavye, fare ve sanal bir oyun tablasına sahiptir. Bu yüzden; flash oyunları oynamak için yeteneğinizi sonuna kadar kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey, karşılığı olan tuşa basmak ve ekranın altında onu aktive etmek.

Puffin Web Browser Free gerçekten muhteşem bir tarayıcıdır, saniyeler içinde sayfalar yüklemek (multimedya materyali yönünden tümünü kapsamasıyla) Android kullanıcıları için mükemmel bir özelliktir.
Gereksinimler

Android 2.3 ya da üstü sürüm gerektirir.

X